Zamknij X

Strona główna » Aktualności » październik » Powiatowy Przegląd Talentów Muzycznych

Podaj swój adres email aby otrzymywać newsletter.

SONDA

Strona internetowa Najczęściej szukasz na naszej witrynie?

Zobacz archiwalne sondy

Powiatowy Przegląd Talentów Muzycznych

Dnia 25 października 2012 r. w Kinoteatrze Słonko odbył się XII Przegląd Talentów Muzycznych powiatu śremskiego.

Młodzi ludzie zmagali się w czterech kategoriach wiekowych. Ich zadaniem było wykonanie 2 utworów z repertuaru muzyki poważnej różnych epok, w tym jeden mógł pochodzić z repertuaru muzyki jazzowej. Ocenie podlegał dobór programu, stopień opanowania utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników Jury w składzie: Starosta Śremski – Piotr Ruta, Wicestarosta – Daniel Cicharski, Przewodniczący Rady Powiatu – Roman Szydłowski, Dyrektor Szkoły Policealnej Dar-Zof – Jerzy Polanowski, Dyrygent Śremskiego Stowarzyszenia Śpiewackiego im. Stanisława Moniuszki – Leszek Wawrzynowicz, Dyrygent Orkiestry Towarzystwa Muzycznego im. M. Zielińskiego w Śremie – Szymon Ratajczak oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu – Wioleta Jastrząbek udali się na burzliwe obrady. Ostatecznie spośród dziesiątki młodych uczestników wyróżniono piątkę, która 1 grudnia uda się na XIII Międzypowiatowym Przegląd Talentów Muzycznych w Środzie Wlkp. Są to: Kacper Karman (fortepian ), Małgorzata Matuszak(flet ), Ida Mikołajczak(fortepian ), Jan Młynarz (trąbka ) oraz Olga Garstka (fortepian ). Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

© 2009 Starostwo Powiatowe Śrem. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Supremo.pl - Serwisy i Strony internetowe